Biz Kimiz

Çok tecrübeli bir ekip tarafından kurulan yenilikçi bakış açısına sahip bir yapım firmasıyız.

Fikir oluşturma, içerik üretme, proje geliştirme, projelerin uygulanması ve ortaya çıkan işlerin geniş kitlelere ulaştırılması süreçlerini tek çatı altında toplayan ilk ve tek kuruluşuz.

Dünyadaki gelişmeleri eş zamanlı olarak takip eden ve projelerinde uygulayan alışılmışın dışında bir yapım şirketyiz.

Aynı zamanda yepyeni akımlar üretecek fikirler geliştiren, potansiyel vaat eden her şeyi kinetiğe çevirebilme enerjisine sahip bir organizasyonuz.

Gayemiz

Dünyaya bilhassa medya alanında yön veren konu kuşkusuz artık içerik. Bizler de Türkiye'nin ilk içerik üreten yapım firmasıyız. Üstelik ürettiğimiz içerikleri canlandırıp (çekip) yayabilme yeteneğine ve tecrübesine sahibiz. Bu özelliklerimiz ile hizmet verdiğimiz firmalardan tam memnuniyet yorumları alıyoruz düzenli olarak. Sahip olduğumuz geniş, tecrübeli ve yetenekli kadro bilgi birikimlerini ve becerilerini her an güncellemesi ile meşhur. Fikri içeriğe dönüştürmek, içeriği projeye evirmek, projeyi film haline getirmek ve filmi de doğru platformlarda doğru kitlelere ulaştırmak; bütün bunları yaparken de hizmet verdiğimiz kurumsal ortaklarımız menfaatlerini koruyup kollamak bizim gayemiz...

Ekip

Müdür

Tayfun Çapa
Müdür

Emrah Yardımcı
Yapımcı

Lemi Güler
Yönetici Yapımcı

Memin Karataş
Sanat Yönetmeni

Umut Mehmet Kızılkaya
Proje Yöneticisi